Pôžičkomat recenzia a skúsenosti

Friendly Finance Slovakia, s.r.o., umožňuje získať pôžičku do 24 hod.  aj cez produktový web Pôžičkomat . Internetová žiadosť o pôžičku je bezplatná.

Ako vybaviť krátkodobú pôžičku od Pôžičkomat?

Krátkodobé nebankové úvery s okamžitým jednaním a bez prekážok k schváleniu, aj takto môžeme charakterizovať pôžičku ponúkanú spoločnosťou Friendly Finance Slovakia s.r.o., ktorá prevádzkuje stránku pôžičkomat.sk, kde je pôžička dostupná celému spektru klientov. Bohaté obchodné skúsenosti z úspešného pôsobenia na medzinárodnej scéne dokážu tomuto poskytovateľovi zaručiť firemné know-how a zákazníkom priniesť kvalitný a otvorený servis.

Krátkodobá pôžička od Pôžičkomatu

Pôžičkomat sa na prvý pohľad môže mnohým javiť ako jedinečný s množstvom inovatívnych prvkov, ktoré aj poskytovateľ na svojom prevádzkovanom webe verejne deklaruje. Napriek mnohým podobným postupom pri požičiavaní musíme uznať istú mieru odlišnosti a pochváliť zopár noviniek, ktoré medzi žiadateľov prichádzajú. Avšak otázne ostáva, či sú tieto novinky až natoľko zaujímavé, že záujemcovia uprednostnia túto pôžičku pred ponukou konkurencie.

Čo prináša klientom Pôžičkomat ?

S pôžičkou od Pôžičkomatu sa dostanete k peniazom okamžite za niekoľko hodín. Spoločnosť garantuje odosielanie peňažných prostriedkov na účet ihneď pár minút po spracovaní on-line žiadosti. Rozhodnite sa pre akúkoľvek sumu v rozmedzí 25 až 200€ s dobou splatnosti 5 až 31 dní. Najzaujímavejšie na produkte je možnosť požičať si sumy ako 45, 75, 155, nielen tie zaokrúhlené na 10. Za zmienku stoja vlastnosti ako bezúčelovosť a bez ručiteľa, takisto sa nevyžaduje úhrada poplatkov za poskytnutie. Avšak problémom môžu byť úrokové sadzby, ktoré sú nadhodnotené a ich konkrétna miera závisí od zvolenej sumy a počtu dní splatnosti. Vyzdvihnúť treba aj nepretržite prístupných poradcov odpovedajúcich na všetky nejasnosti.

Bezplatná žiadosť o pôžičku od Pôžičkomatu

Pokiaľ ste úplne novým klientom Pôžičkomatu a žiadate o peniaze po prvýkrát, budete musieť najprv splniť tri základné kroky, ktoré urobíte prostredníctvom internetu pokojne aj z domu.

 1. Úvodným krokom je samotná registrácia, ktorá pozostáva z pravdivého vyplnenia krátkeho registračného formuláru a potvrdením súhlasu s Rámcovou zmluvou odosielanej e-mailom.
 2. Následne si môžete vďaka on-line kalkulačke nastaviť individuálne finančné parametre a zažiadať o pôžičku, čím odošlete žiadosť. Súčasne so spracovaním prebieha aj registrácia.
 3. Na záver Vám ostáva len počkať niekoľko hodín, kým dorazia peniaze na bankový účet.

V prípade, že sa chystáte na opakované využitie služieb, zabudnite na postup a požiadajte si o peniaze na internete alebo telefonicky bez registrácie vďaka virtuálnej vernostnej karte. Výhodou takéhoto vernostného členstva je navýšenie možnej výpožičnej sumy až na 700€.

Pôžičku schvália len 18-ročným plnoletým občanom Slovenskej republiky, ktorí majú na území súčasne zaevidovaný pobyt. Žiadateľ o pôžičku nesmie mať zároveň žiadne prehrešky voči finančným inštitúciám a podmienkou je pravidelný príjem, ktorý nemusíte dokladovať.

Výhody pôžičky :

 • rýchle jednanie, okamžité odosielanie peňazí,
 • výhody pre stabilných klientov (vernostný program),
 • minipôžičky od 25 € do 700 so splatnosťou od 5 do 31 dní,
 • spoločnosť zastrešuje silná nadnárodná spoločnosť,
 • pôžička bez skrytých poplatkov a jasne stanovenej výšky splátok,
 • možnosť získať pôžičky bez ručenia majetkom či potreba ručiteľa,
 • bez komplikovanej administratívy,
 • on-line proces,
 • zákaznícky nonstop servis.

Nevýhody pôžičky :

 • vyššie úroky,
 • povinnosť zaregistrovať sa do systému,
 • nový zákazník si môže požičať maximálne 200 €,
 • zisťovanie klientovej platobnej schopnosti.
 • Potrebné finančné prostriedky môžete získať od spoločnosti Pôžičkomať už do 15 minút ako to deklaruje spoločnosť na svojich internetových stránkach. Takáto rýchlosť je však zaručená len v prípade ak má zákazník otvorený účet v niektorej z týchto bánk: Fio banka, Slovenská sporiteľna, ČSOB, Poštová banka a Tatra banka. Ak však vlastníte účet v inej banke, môže prevod finančných prostriedkov trvať aj niekoľko dní (bežne 2 pracovné dni).

Spoločnosť vsadila svoju stratégiu na flexibilný, rýchly a jednoduchý spôsob požičiavania, ktorý môžete využiť v prípade urýchleného zháňania nižšej finančnej čiastky s krátkou dobou splatnosti. Pokiaľ Vám neprekážajú dosť vysoké úroky a v súčasnosti nemáte žiadne dlhy, môžete sa pokojne obrátiť na osobný a ústretový prístup. Za ocenenie stoja aj výhody spojené so zaujímavým vernostným programom, pri ktorých získate podstatne viac ako nový klient.

Online žiadosť o úver od Pôžičkomat

Pôžičkomat recenzia a skúsenosti
3 5