Cetelem najvýhodnejšia pôžička

Spoločnosť Cetelem patrila v minulosti medzi najvýznamnejšie nebankové inštitúcie v SR.  Aktuálne spoločnosť Cetelem získala bankovú licenciu a je členom medzinárodnej bankovej skupiny BNP Paribas, ktorá je obrazom seriózneho prístupu a skutočnej transparentnosti podmienok.

Spoločnosť Cetelem pôsobí na slovenskom trhu od roku 2000 a za svoju existenciu na tomto území poskytla viac ako milión spotrebných úverov desaťtisícom klientov. Spoločnosť vo svojej ponuke zahŕňa pôžičku na čokoľvek, pôžičku na kúpu auta, pôžičku na bývanie a pôžičku na splatenie úverov.

Bezplatná žiadosť o pôžičku od Cetelem

Aké sú skúsenosti s Cetelemom?

Dôvera desiatok tisícov klientov je skutočným dôkazom toho, že je spoločnosť Cetelem jednotkou na slovenskom trhu v oblasti  inštitúcií poskytujúcich pôžičky. Spoločnosť sa taktiež pýši vysokým percentom korektného splatenia poskytnutých úverov, čomu vďačí svojmu prepracovanému systému, ktorý starostlivo selektuje žiadateľov o pôžičku, a tak zameriava pozornosť len na čestných a platobne schopných klientov, ktorí sa netaja svojou spokojnosťou v rámci získavania produktov a služieb od tejto inštitúcie.

Prístup i podmienky spoločnosti Cetelem hodnotíme veľmi pozitívne, nakoľko sa nenachádzajú ani v zmluvných a obchodných podmienkach skryté háčiky a je zrejmé, že všetky stanovené a dohodnuté podmienky sú v rámci slovenského trhu nanajvýš férové.

 

Cetelem najvýhodnejšia pôžička
3 5